Ogłoszenia/Konkursy
1 lutego 2023
eko-PROFIT - REcycling to się opłaca
W ramach programu eko-PROFIT - REcycling to się opłaca każdy uczestnik, który wyrazi zainteresowanie przystąpieniem do Programu (np. Koło Gospodyń Wiejskich, Ochotnicza Straż Pożarna, ….) bierze aktywny udział w podnoszeniu świadomości ekologicznej społeczeństwa w zakresie zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego oraz baterii i akumulatorów.
1 lutego 2023
Program Dotacyjny "Niepodległa"
Do 24 lutego 2023 roku do godziny 15:59 można składać wnioski do programu dotacyjnego "Niepodległa" na 2023 r. O środki mogą ubiegać się samorządowe instytucje kultury i organizacje pozarządowe. Tegoroczny program przewiduje dofinansowanie projektów kultywujących pamięć o ważnych wydarzeniach w historii Polski, począwszy od Konfederacji Barskiej aż do Obrad Okrągłego Stołu oraz pierwszych częściowo wolnych wyborów.
1 lutego 2023
Ruszyła czwarta edycja konkursu „Po pierwsze Rodzina”.
Dofinansowanie na priorytet pierwszy – „Kampanie” – wynosi w tym roku od 30 tys. zł do 500 tys. zł, na priorytet „Klub” organizacje pozarządowe mogą otrzymać nawet 2,4 mln zł.
29 listopada 2022
Trwa nabór wniosków o dofinansowanie projektów oraz kandydatów do komitetu monitorującego Programu Fundusze Europejskie dla Podlaskiego
Podlaska Rada Działalności Pożytku Publicznego ogłasza nabór organizacji pozarządowych (NGO) kandydujących do składu Komitetu Monitorującego program Fundusze Europejskie dla Podlaskiego 2021-2027 Równocześnie prezentujemy aktualne nabory wniosków skierowane do NGO.
16 sierpnia 2022
Dotacje do 5 000zł na wsparcie inicjatyw lokalnych – zapraszamy na spotkanie informacyjne
Jesteś mieszkańcem województwa podlaskiego? Chciałbyś działać społecznie, ale nie masz środków na realizację swoich inicjatyw? Masz szansę je pozyskać! Operatorzy projektu Podlaskie Lokalnie – Fundacja Instytut Suwerennej oraz Spółdzielnia Socjalna „Active Go” w Białymstoku zachęcają do składania wniosków mikrodotacyjnych w ramach Konkursu na Wsparcie Inicjatyw Lokalnych.
13 lipca 2021
Komunikat dotyczący fundacji i stowarzyszeń ws. płatności gotówkowych
Komunikat dotyczący fundacji i stowarzyszeń posiadających osobowość prawną, jako instytucji obowiązanych w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 1 marca 2018 r. o przeciwdziałaniu praniu pieniędzy oraz finansowaniu terroryzmu
8 lipca 2019
Nabór wniosków do programu "Koalicje dla niepodległej"
Wnioski można składać do 15 lipca 2019 r., do godz. 15.59. Wsparcie jest przeznaczone dla samorządowych instytucji kultury i organizacji pozarządowych realizujących projekty we współpracy z innymi podmiotami.
1 lipca 2019
Tydzień wiedzy o osobach głuchoniewidomych 2019
MIĘDZYNARODOWY TYDZIEŃ WIEDZY O OSOBACH GŁUCHONIEWIDOMYCH 24 - 30 czerwca 2019
14 czerwca 2019
Turniej dla organizacji z terenów wiejskich
W imieniu Katolickiego Radia Podlasie, Fundacji Centrum Radiowe i Wójta Gminy Garwolin - organizatorów Turnieju Kół Gospodyń Wiejskich Diecezji Siedleckiej i Diecezji Drohiczyńskiej, zapraszamy do udziału w konkursie. W turnieju mogą uczestniczyć: Koła Gospodyń Wiejskich, Stowarzyszenia działające na rzecz wsi lub małej miejscowości, Zespoły ludowe.
28 maja 2019
Relacja ze spotkania szkoleniowo - wyborczego Podlaskiej Sieci Pozarządowej
W godzinach popołudniowych 27 maja 2019 r. w Starostwie Powiatowym w Siemiatyczach odbyło się spotkanie szkoleniowo – wyborcze Podlaskiej Sieci Pozarządowej. Partnerami spotkania były: Ośrodek Wspierania Organizacji Pozarządowych w Białymstoku, Ośrodek Wsparcia Ekonomii Społecznej w Siemiatyczach i Starostwo Powiatowe w Siemiatyczach.
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
Wykonanie: DBS