FERIE ZIMOWE W PASWiF ANDY - Siemiatycze/Drohiczyn
27-29. I. 2015 Siemiatycze Przez trzy dni karatecy i kickboxerzy ANDY spotykali się w siedzibie ANDY przy ul. Kasztanowej w Siemiatyczach, by wspólnie ćwiczyć i bawić się na sportowo w okresie swoich ferii. Były zajęcia karate, kobudo, jui jitsu, kickboxingu i samoobrony.

ZIMOWA AKADEMIA ANDY DROHICZYN 2015 

I NADBUŻAŃSKA GALA BUDO 31.01.2015 DROHICZYN
31.01.2015 w sali MGOK w Drohiczynie odbyła się I historyczna NADBUŻAŃSKA GALA BUDO. Patronat nad galą objął Burmistrz Miasta Drohiczyna Wojciech Borzym. Organizatorzy PASWiF ANDY oraz MGOK Drohiczyn stworzyli wspaniałą imprezę zarówno dla zawodników jak też i widzów. Odbyły się cztery walki krajowe i dwie międzynarodowe: Polska – Rosja i Polska – Armenia. Pierwszymi mistrzami tej historycznej gali zostali: Kacper Nowaczuk (Siemiatycze), który pokonał Kamila Lewandowskiego (Pułtusk), Ada Polakiewicz (Bielsk Podlaski), która pokonała Monikę Rakowską (Pułtusk), Sara Przanowska (Nurzec Stacja), która pokonała Katarzynę Krystoszek (Sokołów Podlaski), Jarek Świercz (Wyszków), który pokonał Michała Polakiewicza (Bielsk Podlaski) oraz walkach międzynarodowych Mikołaj Badowiec (Polska - Siemiatycze), który pokonał Wowę Antonowa (Rosja) i Eryk Jaroć (Polska - Siemiatycze), który pokonał Eryka Hakobyana (Armenia). Wszystkie walki stały na wysokim poziomie i cieszyły się popularnością wśród widzów.

 

I MISTRZOSTWA PODLASIA NADBUŻAŃSKIEGO 01.02.2015 DROHICZYN
Nazajutrz po Gali BUDO odbyły się otwarte mistrzostwa dla wszystkich chętnych w konkurencjach kick boxing oraz free style. I rzeczywiście chętnych nie zabrakło. Tak jak na gali nie zawiedli kibice z Drohiczyna tak też na tych mistrzostwach nie zawiedli „zawodnicy” z Drohiczyna. Oficjalnie sekcja sztuk i sportów walki rusza w Drohiczynie zaraz po feriach, ale sukcesy są już! W sali MGOK zobaczyliśmy sportowców z Wyszkowa, Pułtuska, Sokołowa Podlaskiego, Narwi, Nurca Stacji, Bielska Podlaskiego, Siemiatycz i oczywiście Drohiczyna oraz Armenii i Rosji. Ogólnie w poprzedzającym zawody seminarium jak też w samych zawodach udział wzięło 56 zawodniczek i zawodników!

 

 

Multimedia
Wykonanie: DBS