Jak korzystać z serwisu?

Aby znaleźć interesującą nas organizację wystarczy na stronie głównej Mapy Aktywności wykonać dowolne z następujących działań:

  • wpisać nazwę organizacji lub jej fragment w polu NAZWA i/lub
  • wybrać formę prawną (np. fundacja) z listy rozwijalnej i/lub
  • wybrać wiodący typ działalności organizacji z listy rozwijalnej.

Po określeniu kryteriów wyszukiwania należy kliknąć przycisk SZUKAJ.

 

Odpowiednio zawężone wyniki wyszukiwania wyświetlą się zarówno na mapie w postaci znaczników określających siedzibę organizacji, jak i na liście nazw i adresów pod mapą.

Klikając w znacznik na mapie, otrzymamy w "dymku" podstawową informację o organizacji oraz link "więcej". Kolory znaczników są objaśnione po kliknięciu w napis "pokaż legendę" nad mapą.

Jeśli lista organizacji pod mapą jest długa to wyświetla się z podziałem na strony, które można przełączać klikając numer strony.

 

Kliknięcie w "więcej" na liście lub w dymku powoduje wyświetlenie pełnej informacji o organizacji oraz jej inicjatywach.

 

Wybrane inicjatywy są również prezentowane w postaci zdjęć i tytułów na dole strony głównej. Kliknięcie w "więcej" inicjatyw powoduje wyświetlenie archiwum inicjatyw - listy od najnowszej na górze strony, do najstarszych na dole i kolejnych numerowanych stronach. Ten sam efekt osiągniemy klikając w INICJATYWY w górnym menu strony.

 

OGŁOSZENIA/KONKURSY to miejsce w serwisie, w którym publikowane są wiadomości z urzędu - Starostwa Powiatowego w Siemiatyczach, m.in. konkursy, konsultacje społeczne.

 

PROGRAM WSPÓŁPRACY to podstawowy dokument określający ramy współpracy samorządu powiatowego z organizacjami pozarządowymi.

 

PORADNIK NGO jest linkiem do ogólnopolskiego portalu ngo.pl, a ściślej do jego serwisu tematycznego zawierającego kompendium praktycznej wiedzy z zakresu prawa organizacji pozarządowych.

 

FORUM dyskusyjne to otwarta dla wszystkich platforma wymiany pomysłów i doświadczeń. Wystarczy zarejestrować się podając swój adres e-mail. Mimo że forum jest anonimowe warto pamiętać, że każdy forumowicz bierze osobistą odpowiedzialność za swoje wypowiedzi. Najlepiej kierować się zasadą, że piszemy to, co w kulturalny sposób skłonni jesteśmy powiedzieć drugiej osobie twarzą w twarz.

 

Bezpośrednie dane kontaktowe do redaktorów serwisu w urzędzie można znaleźć w dziale KONTAKT.

 

W menu POMOC znajdziesz odpowiedzi na najczęstsze wątpliwości związane z serwisem.

Wykonanie: DBS